KPSE06P10-6P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE06P10-6P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 6POS CBL MNT W/PINS
Ngā Rauemi: 1.KPSE06P10-6P.pdf2.KPSE06P10-6P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE06P10-6P
Tau Wae KPSE06P10-6P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 6POS CBL MNT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5094 pcs Pepa Raraunga 1.KPSE06P10-6P.pdf2.KPSE06P10-6P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPSE06P10-6P
KPSE06P106P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Waehanga Kaihanga KPSE06P10-6P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 10-6 Ngā āhuatanga Potted
Whakaahua nui 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 6POS CBL MNT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE06J8-3AP
KPSE06J8-3AP
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5685 pcs
Tikiake: KPSE06J8-3AP.pdf
RFQ
KPSE06P12-10PA71
KPSE06P12-10PA71
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5995 pcs
Tikiake: KPSE06P12-10PA71.pdf
RFQ
KPSE06P10-6PW
KPSE06P10-6PW
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 6POS CBL MNT W/PINS
Tikiake: KPSE06P10-6PW.pdf
KPSE06P10-6S
KPSE06P10-6S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPSE06P10-6S.pdf
KPSE06P10-6PF0
KPSE06P10-6PF0
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE
Tikiake: KPSE06P10-6PF0.pdf
KPSE06P10-6PA206F0
KPSE06P10-6PA206F0