KPSE06J14-19SW
Hua Hua
Tau Wae: KPSE06J14-19SW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE06J14-19SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 974 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 974 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE06J14-19SW
Tau Wae KPSE06J14-19SW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 974 pcs Pepa Raraunga KPSE06J14-19SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE06J14-19SW
KPSE06J1419SW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Backshell, Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A