KPSE06F20-41P
Hua Hua
Tau Wae: KPSE06F20-41P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE06F20-41P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE06F20-41P
Tau Wae KPSE06F20-41P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1200 pcs Pepa Raraunga KPSE06F20-41P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE06F20-41P
KPSE06F2041P
Q8603825
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE06F20-41PDZ
KPSE06F20-41PDZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 756 pcs
Tikiake: KPSE06F20-41PDZ.pdf
RFQ
KPSE06F20-39SF0
KPSE06F20-39SF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE
I roto i te taonga: 2051 pcs
Tikiake: KPSE06F20-39SF0.pdf
RFQ
KPSE06F20-39SW
KPSE06F20-39SW
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1122 pcs
Tikiake: KPSE06F20-39SW.pdf
KPSE06F20-41PF0
KPSE06F20-41PF0
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Tikiake: KPSE06F20-41PF0.pdf
KPSE06F20-41PWF0
KPSE06F20-41PWF0
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
Tikiake: KPSE06F20-41PWF0.pdf
KPSE06F20-41PX
KPSE06F20-41PX
Tikiake: KPSE06F20-41PX.pdf
KPSE06F20-39SYF0
KPSE06F20-39SYF0
Tikiake: KPSE06F20-39SYF0.pdf
KPSE06F20-41PA206
KPSE06F20-41PA206
Tikiake: KPSE06F20-41PA206.pdf
KPSE06F20-41PW
KPSE06F20-41PW