KPSE06F20-39P
Hua Hua
Tau Wae: KPSE06F20-39P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE06F20-39P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE06F20-39P
Tau Wae KPSE06F20-39P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1247 pcs Pepa Raraunga KPSE06F20-39P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPSE06F2039P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE06F20-39PW
KPSE06F20-39PW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1105 pcs
Tikiake: KPSE06F20-39PW.pdf
RFQ
KPSE06F20-39PY
KPSE06F20-39PY
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 1102 pcs
Tikiake: KPSE06F20-39PY.pdf
RFQ
KPSE06F20-16SW
KPSE06F20-16SW
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPSE06F20-16SW.pdf
KPSE06F20-39PA206
KPSE06F20-39PA206
I roto i te taonga: 990 pcs
Tikiake: KPSE06F20-39PA206.pdf
KPSE06F20-39PF0
KPSE06F20-39PF0
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE
Tikiake: KPSE06F20-39PF0.pdf
KPSE06F20-16SY
KPSE06F20-16SY
Tikiake: KPSE06F20-16SY.pdf
KPSE06F20-16SWA206
KPSE06F20-16SWA206
Tikiake: KPSE06F20-16SWA206.pdf
KPSE06F20-39PDX
KPSE06F20-39PDX