KPSE06F20-16P
Hua Hua
Tau Wae: KPSE06F20-16P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE06F20-16P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE06F20-16P
Tau Wae KPSE06F20-16P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1785 pcs Pepa Raraunga KPSE06F20-16P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPSE06F2016P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 13A
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE06F18-32SX
KPSE06F18-32SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1445 pcs
Tikiake: KPSE06F18-32SX.pdf
RFQ
KPSE06F20-16PF0
KPSE06F20-16PF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE
I roto i te taonga: 2516 pcs
Tikiake: KPSE06F20-16PF0.pdf
RFQ
KPSE06F18-32SZ
KPSE06F18-32SZ
Tikiake: KPSE06F18-32SZ.pdf
KPSE06F20-16PA206F0
KPSE06F20-16PA206F0
Tikiake: KPSE06F20-16PA206F0.pdf
KPSE06F18-32SW
KPSE06F18-32SW
Tikiake: KPSE06F18-32SW.pdf
KPSE06F20-16PF187
KPSE06F20-16PF187
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPSE06F20-16PF187.pdf
KPSE06F20-16PDX
KPSE06F20-16PDX
Tikiake: KPSE06F20-16PDX.pdf
KPSE06F18-32SXA206
KPSE06F18-32SXA206
Tikiake: KPSE06F18-32SXA206.pdf
KPSE06F20-16PA206
KPSE06F20-16PA206
Tikiake: KPSE06F20-16PA206.pdf
KPSE06F18-32SWF0
KPSE06F18-32SWF0
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Tikiake: KPSE06F18-32SWF0.pdf
KPSE06F20-16PF0A206
KPSE06F20-16PF0A206
Tikiake: KPSE06F20-16PF0A206.pdf
KPSE06F18-32SY
KPSE06F18-32SY
Tikiake: KPSE06F18-32SY.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel