KPSE06F18-32P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE06F18-32P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE06F18-32P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE06F18-32P
Tau Wae KPSE06F18-32P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1270 pcs Pepa Raraunga KPSE06F18-32P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE06F18-32P
KPSE06F1832P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE06F18-32PA206
KPSE06F18-32PA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1012 pcs
Tikiake: KPSE06F18-32PA206.pdf
RFQ
KPSE06F18-11SF0
KPSE06F18-11SF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
I roto i te taonga: 1756 pcs
Tikiake: KPSE06F18-11SF0.pdf
RFQ
KPSE06F18-32PF0
KPSE06F18-32PF0
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
Tikiake: KPSE06F18-32PF0.pdf
KPSE06F18-11SX
KPSE06F18-11SX
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPSE06F18-11SX.pdf
KPSE06F18-32PX
KPSE06F18-32PX
Tikiake: KPSE06F18-32PX.pdf
KPSE06F18-11SY
KPSE06F18-11SY
Tikiake: KPSE06F18-11SY.pdf
KPSE06F18-32PDN
KPSE06F18-32PDN
Tikiake: KPSE06F18-32PDN.pdf
KPSE06F18-32PW
KPSE06F18-32PW
Tikiake: KPSE06F18-32PW.pdf
KPSE06F18-11SF0A206
KPSE06F18-11SF0A206
Tikiake: KPSE06F18-11SF0A206.pdf
KPSE06F18-11SW
KPSE06F18-11SW
Tikiake: KPSE06F18-11SW.pdf
KPSE06F18-32PDZ
KPSE06F18-32PDZ
Tikiake: KPSE06F18-32PDZ.pdf
KPSE06F18-11SZ
KPSE06F18-11SZ
Tikiake: KPSE06F18-11SZ.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel