KPSE06F18-11P
Hua Hua
Tau Wae: KPSE06F18-11P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE06F18-11P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE06F18-11P
Tau Wae KPSE06F18-11P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1588 pcs Pepa Raraunga KPSE06F18-11P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPSE06F1811P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE06F18-11PA206F0
KPSE06F18-11PA206F0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
I roto i te taonga: 1728 pcs
Tikiake: KPSE06F18-11PA206F0.pdf
RFQ
KPSE06F16-8SY
KPSE06F16-8SY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1612 pcs
Tikiake: KPSE06F16-8SY.pdf
RFQ
KPSE06F18-11PA30
KPSE06F18-11PA30
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPSE06F18-11PA30.pdf
KPSE06F18-11PWA206
KPSE06F18-11PWA206
Tikiake: KPSE06F18-11PWA206.pdf
KPSE06F18-11PA206
KPSE06F18-11PA206