KPSE06F14-19P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE06F14-19P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 19POS CBL MNT W/PINS
Ngā Rauemi: 1.KPSE06F14-19P.pdf2.KPSE06F14-19P.pdf3.KPSE06F14-19P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE06F14-19P
Tau Wae KPSE06F14-19P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS CBL MNT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKPSE06F14-19P
KPSE06F1419P
Q10113357
Q9781234
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Waehanga Kaihanga KPSE06F14-19P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 14-19 Ngā āhuatanga Strain Relief
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS CBL MNT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE06F14-19PDX
KPSE06F14-19PDX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP