KPSE06F12-10P
Hua Hua
Tau Wae: KPSE06F12-10P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE06F12-10P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE06F12-10P
Tau Wae KPSE06F12-10P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2260 pcs Pepa Raraunga KPSE06F12-10P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-10 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE06F12-10P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE06F12-10PA206F0
KPSE06F12-10PA206F0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 10POS INLINE
I roto i te taonga: 2063 pcs
Tikiake: KPSE06F12-10PA206F0.pdf
RFQ
KPSE06F12-10PA71
KPSE06F12-10PA71
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 10POS CBL MNT W/PINS
I roto i te taonga: 1626 pcs
Tikiake: KPSE06F12-10PA71.pdf
RFQ
KPSE06F10-6SWA71
KPSE06F10-6SWA71
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPSE06F10-6SWA71.pdf
KPSE06F10-6SDX
KPSE06F10-6SDX
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 6POS W/SKT INLINE
Tikiake: KPSE06F10-6SDX.pdf
KPSE06F12-10PDZ
KPSE06F12-10PDZ
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPSE06F12-10PDZ.pdf
KPSE06F10-6SF0A206
KPSE06F10-6SF0A206
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE
Tikiake: KPSE06F10-6SF0A206.pdf
KPSE06F12-10PF0
KPSE06F12-10PF0
Tikiake: KPSE06F12-10PF0.pdf
KPSE06F12-10PDX
KPSE06F12-10PDX
Tikiake: KPSE06F12-10PDX.pdf
KPSE06F106P
KPSE06F106P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPSE06F106P.pdf
KPSE06F12-10PA206
KPSE06F12-10PA206
Tikiake: KPSE06F12-10PA206.pdf
KPSE06F10-6SW
KPSE06F10-6SW