KPSE06E22-21SW
Hua Hua
Tau Wae: KPSE06E22-21SW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE06E22-21SW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE06E22-21SW
Tau Wae KPSE06E22-21SW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1516 pcs Pepa Raraunga KPSE06E22-21SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-21 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE06E22-21SW
KPSE06E2221SW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 13A