KPSE06E16-26PA71
Hua Hua
Tau Wae: KPSE06E16-26PA71
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE06E16-26PA71.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE06E16-26PA71
Tau Wae KPSE06E16-26PA71 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1510 pcs Pepa Raraunga KPSE06E16-26PA71.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE06E16-26PA71
KPSE06E1626PA71
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE06E1422S
KPSE06E1422S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 1771 pcs
Tikiake: KPSE06E1422S.pdf
RFQ
KPSE06E16-26P
KPSE06E16-26P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP