KPSE06E14-12SW
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE06E14-12SW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE06E14-12SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE06E14-12SW
Tau Wae KPSE06E14-12SW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1871 pcs Pepa Raraunga KPSE06E14-12SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-12 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE06E14-12SWDZ
KPSE06E14-12SWDZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1354 pcs
Tikiake: KPSE06E14-12SWDZ.pdf
RFQ
KPSE06E14-12SDZF0
KPSE06E14-12SDZF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE
I roto i te taonga: 1428 pcs
Tikiake: KPSE06E14-12SDZF0.pdf
RFQ
KPSE06E14-12S
KPSE06E14-12S