KPSE06E12-10SWF0
Hua Hua
Tau Wae: KPSE06E12-10SWF0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Ngā Rauemi: KPSE06E12-10SWF0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE06E12-10SWF0
Tau Wae KPSE06E12-10SWF0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2676 pcs Pepa Raraunga KPSE06E12-10SWF0.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 12-10
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPSE Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPSE06E12-10SWF0
KPSE06E1210SWF0
Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 10
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Polychloroprene Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.043" (26.49mm) Momo Hoapā Crimp