KPSE02E16-23P
Hua Hua
Tau Wae: KPSE02E16-23P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 23POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE02E16-23P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE02E16-23P
Tau Wae KPSE02E16-23P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 23POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5856 pcs Pepa Raraunga KPSE02E16-23P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-23 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPSE02E1623P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 23 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 23 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE02E14-5SF0
KPSE02E14-5SF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT
I roto i te taonga: 3657 pcs
Tikiake: KPSE02E14-5SF0.pdf
RFQ
KPSE02E16-26PA206F0
KPSE02E16-26PA206F0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
I roto i te taonga: 2035 pcs
Tikiake: KPSE02E16-26PA206F0.pdf
RFQ
KPSE02E16-23PW
KPSE02E16-23PW
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 23POS GOLD CRIMP