KPSE02E14-19SWF0
Hua Hua
Tau Wae: KPSE02E14-19SWF0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Ngā Rauemi: KPSE02E14-19SWF0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE02E14-19SWF0
Tau Wae KPSE02E14-19SWF0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3233 pcs Pepa Raraunga KPSE02E14-19SWF0.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 14-19
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPSE Packaging Bulk
Ētahi Ingoa KPSE02E1419SWF0 Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Polychloroprene Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE02E14-19SX
KPSE02E14-19SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2230 pcs
Tikiake: KPSE02E14-19SX.pdf
RFQ
KPSE02E14-22PF0
KPSE02E14-22PF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 5POS PNL MNT
I roto i te taonga: 4848 pcs
Tikiake: KPSE02E14-22PF0.pdf
RFQ
KPSE02E14-19SW
KPSE02E14-19SW