KPSE01J16-26SW
Hua Hua
Tau Wae: KPSE01J16-26SW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE01J16-26SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 480 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 480 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE01J16-26SW
Tau Wae KPSE01J16-26SW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 480 pcs Pepa Raraunga KPSE01J16-26SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE01J16-26SW
KPSE01J1626SW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Backshell, Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A