KPSE01F22-55S
Hua Hua
Tau Wae: KPSE01F22-55S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE01F22-55S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 887 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 887 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE01F22-55S
Tau Wae KPSE01F22-55S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 887 pcs Pepa Raraunga KPSE01F22-55S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE01F22-55S
KPSE01F2255S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE01F22-55PW
KPSE01F22-55PW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 926 pcs
Tikiake: KPSE01F22-55PW.pdf
RFQ
KPSE01F22-55SA206
KPSE01F22-55SA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 870 pcs
Tikiake: KPSE01F22-55SA206.pdf
RFQ
KPSE01F22-55SF0
KPSE01F22-55SF0
Whakaahuatanga: CONN RCP HSG FMALE 55POS INLINE