KPSE01F22-55P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE01F22-55P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE01F22-55P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 939 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 939 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE01F22-55P
Tau Wae KPSE01F22-55P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 939 pcs Pepa Raraunga KPSE01F22-55P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE01F22-55P
KPSE01F2255P
Q11544570
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE01F22-21PW
KPSE01F22-21PW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1278 pcs
Tikiake: KPSE01F22-21PW.pdf
RFQ
KPSE01F22-55PXA206
KPSE01F22-55PXA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1002 pcs
Tikiake: KPSE01F22-55PXA206.pdf
RFQ
KPSE01F20-41SY
KPSE01F20-41SY
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 984 pcs
Tikiake: KPSE01F20-41SY.pdf
KPSE01F22-55PA206
KPSE01F22-55PA206
I roto i te taonga: 893 pcs
Tikiake: KPSE01F22-55PA206.pdf
KPSE01F22-21SW
KPSE01F22-21SW
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPSE01F22-21SW.pdf
KPSE01F22-55PW
KPSE01F22-55PW
I roto i te taonga: 926 pcs
Tikiake: KPSE01F22-55PW.pdf
KPSE01F22-21SX
KPSE01F22-21SX
Tikiake: KPSE01F22-21SX.pdf
KPSE01F22-55PF187
KPSE01F22-55PF187
I roto i te taonga: 929 pcs
Tikiake: KPSE01F22-55PF187.pdf
KPSE01F22-55PY
KPSE01F22-55PY
I roto i te taonga: 948 pcs
Tikiake: KPSE01F22-55PY.pdf
KPSE01F22-55PX
KPSE01F22-55PX
Tikiake: KPSE01F22-55PX.pdf
KPSE01F22-21S
KPSE01F22-21S