KPSE01F20-41P
Hua Hua
Tau Wae: KPSE01F20-41P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE01F20-41P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE01F20-41P
Tau Wae KPSE01F20-41P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1111 pcs Pepa Raraunga KPSE01F20-41P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE01F20-41P
KPSE01F2041P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A