KPSE01F18-32P
Hua Hua
Tau Wae: KPSE01F18-32P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE01F18-32P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE01F18-32P
Tau Wae KPSE01F18-32P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1321 pcs Pepa Raraunga KPSE01F18-32P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE01F18-32P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE01F18-32SW
KPSE01F18-32SW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1208 pcs
Tikiake: KPSE01F18-32SW.pdf
RFQ
KPSE01F18-32PW
KPSE01F18-32PW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1264 pcs
Tikiake: KPSE01F18-32PW.pdf
RFQ
KPSE01F18-32PY
KPSE01F18-32PY
Tikiake: KPSE01F18-32PY.pdf
KPSE01F18-11PX
KPSE01F18-11PX
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPSE01F18-11PX.pdf
KPSE01F16-8SW
KPSE01F16-8SW
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPSE01F16-8SW.pdf
KPSE01F18-32PX
KPSE01F18-32PX