KPSE01F16-26P
Hua Hua
Tau Wae: KPSE01F16-26P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE01F16-26P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE01F16-26P
Tau Wae KPSE01F16-26P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1752 pcs Pepa Raraunga KPSE01F16-26P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE01F16-26P
KPSE01F1626P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE01F16-26S
KPSE01F16-26S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1437 pcs
Tikiake: KPSE01F16-26S.pdf
RFQ
KPSE01F14-5S
KPSE01F14-5S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1952 pcs
Tikiake: KPSE01F14-5S.pdf
RFQ
KPSE01F16-26PWF0
KPSE01F16-26PWF0
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 26POS INLINE
Tikiake: KPSE01F16-26PWF0.pdf
KPSE01F14-5SX
KPSE01F14-5SX
Tikiake: KPSE01F14-5SX.pdf
KPSE01F14-5PY
KPSE01F14-5PY
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 5POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPSE01F14-5PY.pdf
KPSE01F16-26PA206
KPSE01F16-26PA206
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP