KPSE01E14-19SW
Hua Hua
Tau Wae: KPSE01E14-19SW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE01E14-19SW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE01E14-19SW
Tau Wae KPSE01E14-19SW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1930 pcs Pepa Raraunga KPSE01E14-19SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE01E14-19SW
KPSE01E1419SW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE01E14-19SF0
KPSE01E14-19SF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCP HSG FMALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 2615 pcs
Tikiake: KPSE01E14-19SF0.pdf
RFQ
KPSE01E14-19SWA71
KPSE01E14-19SWA71
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP