KPSE01B22-21SW
Hua Hua
Tau Wae: KPSE01B22-21SW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE01B22-21SW.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE01B22-21SW
Tau Wae KPSE01B22-21SW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1165 pcs Pepa Raraunga KPSE01B22-21SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-21 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE01B22-21SW
KPSE01B2221SW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 13A