KPSE01A22-55SW
Hua Hua
Tau Wae: KPSE01A22-55SW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE01A22-55SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 531 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 531 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE01A22-55SW
Tau Wae KPSE01A22-55SW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 531 pcs Pepa Raraunga KPSE01A22-55SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE01A22-55SW
KPSE01A2255SW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A