KPSE00F20-16PDZ
Hua Hua
Tau Wae: KPSE00F20-16PDZ
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE00F20-16PDZ.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE00F20-16PDZ
Tau Wae KPSE00F20-16PDZ Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1074 pcs Pepa Raraunga KPSE00F20-16PDZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VAC, 1400VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPSE00F2016PDZ
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Shrink Boot Adapter Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 13A