KPSE00F16-26P
Hua Hua
Tau Wae: KPSE00F16-26P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE00F16-26P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE00F16-26P
Tau Wae KPSE00F16-26P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1529 pcs Pepa Raraunga KPSE00F16-26P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPSE00F1626P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE00F16-23SX
KPSE00F16-23SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4223 pcs
Tikiake: KPSE00F16-23SX.pdf
RFQ
KPSE00F14-5SY
KPSE00F14-5SY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: KPSE 5C 5#16 SKT RECP
I roto i te taonga: 1839 pcs
Tikiake:
RFQ
KPSE00F16-26PWF42F0
KPSE00F16-26PWF42F0
Whakaahuatanga: KPSE 26C 26#20 PIN RECP
Tikiake:
Whakaahuatanga: CIRCULAR
Tikiake: KPSE00F1415SX.pdf
KPSE00F16-26PF42
KPSE00F16-26PF42
KPSE00F1415SZ
KPSE00F1415SZ
Whakaahuatanga: CIRCULAR
Tikiake: KPSE00F1415SZ.pdf
KPSE00F1422P
KPSE00F1422P
Tikiake: KPSE00F1422P.pdf
KPSE00F16-26PW
KPSE00F16-26PW
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Tikiake: KPSE00F16-26PW.pdf
KPSE00F16-26PF0
KPSE00F16-26PF0
Whakaahuatanga: CANMS3120F16-26PF0
KPSE00F16-26PF42F0
KPSE00F16-26PF42F0
KPSE00F16-26PWF0
KPSE00F16-26PWF0
KPSE00F1412PF0
KPSE00F1412PF0
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT
Tikiake: KPSE00F1412PF0.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel