KPSE00E24-61SW
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE00E24-61SW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE00E24-61SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 601 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 601 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE00E24-61SW
Tau Wae KPSE00E24-61SW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 601 pcs Pepa Raraunga KPSE00E24-61SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE00E24-61SW
KPSE00E2461SW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE00E24-61PYF0
KPSE00E24-61PYF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: KPSE 61C 61#20 PIN RECP
I roto i te taonga: 771 pcs
Tikiake:
RFQ
KPSE00E24-61S
KPSE00E24-61S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP