KPSE00E14-12SW
Hua Hua
Tau Wae: KPSE00E14-12SW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE00E14-12SW.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE00E14-12SW
Tau Wae KPSE00E14-12SW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1800 pcs Pepa Raraunga KPSE00E14-12SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-12 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)