KPSE00A22-55SW
Hua Hua
Tau Wae: KPSE00A22-55SW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE00A22-55SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 531 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 531 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE00A22-55SW
Tau Wae KPSE00A22-55SW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 531 pcs Pepa Raraunga KPSE00A22-55SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPSE00A22-55SW
KPSE00A2255SW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPSE00A8-3AS
KPSE00A8-3AS
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4345 pcs
Tikiake: KPSE00A8-3AS.pdf
RFQ
KPSE00A22-21SF0
KPSE00A22-21SF0
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
I roto i te taonga: 975 pcs
Tikiake: KPSE00A22-21SF0.pdf
RFQ
KPSE00A22-55SWA206F0
KPSE00A22-55SWA206F0
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT