KPSE00A16-26SW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE00A16-26SW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 26POS WALL MNT SKT
Ngā Rauemi: KPSE00A16-26SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE00A16-26SW
Tau Wae KPSE00A16-26SW Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 26POS WALL MNT SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5224 pcs Pepa Raraunga KPSE00A16-26SW.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga -
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa KPSE00A1626SW
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Panel Mount, Flange Waehanga Kaihanga KPSE00A16-26SW
Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-26 Ngā āhuatanga Backshell
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 26POS WALL MNT SKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock