KPSE00A12-10SW
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPSE00A12-10SW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KPSE00A12-10SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPSE00A12-10SW
Tau Wae KPSE00A12-10SW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1902 pcs Pepa Raraunga KPSE00A12-10SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-10 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPSE
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KPSE00A1210SW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 7.5A