KJL7T19B32SN
Hua Hua
Tau Wae: KJL7T19B32SN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJL7T19B32SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 553 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 553 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJL7T19B32SN
Tau Wae KJL7T19B32SN Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 553 pcs Pepa Raraunga KJL7T19B32SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJL
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 111105-0004
IKJL7T19B32SN
IKJL7T19B32SN-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJL7T19B32PA
KJL7T19B32PA
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CIRCULAR
I roto i te taonga: 573 pcs
Tikiake:
RFQ
KJL7T19B35PN
KJL7T19B35PN
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 66POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5554 pcs
Tikiake: KJL7T19B35PN.pdf
RFQ
KJL7T19B32SNL
KJL7T19B32SNL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT