KJL3T25B37SN
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJL3T25B37SN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJL3T25B37SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJL3T25B37SN
Tau Wae KJL3T25B37SN Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5694 pcs Pepa Raraunga KJL3T25B37SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-37 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJL
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 111109-0320
IKJL3T25B37SN
IKJL3T25B37SN-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold