KJB7T25W29HA
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T25W29HA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJB7T25W29HA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T25W29HA
Tau Wae KJB7T25W29HA Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6024 pcs Pepa Raraunga KJB7T25W29HA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 29 Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
Waehanga Kaihanga KJB7T25W29HA Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-29
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP Whakatauranga onamata -