KJB7T25F61SBL
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T25F61SBL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T25F61SBL
Tau Wae KJB7T25F61SBL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4590 pcs Pepa Raraunga
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-61
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 61 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -