KJB7T23W55SB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T23W55SB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 55POS JAM NUT SKT
Ngā Rauemi: KJB7T23W55SB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T23W55SB
Tau Wae KJB7T23W55SB Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS JAM NUT SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1372 pcs Pepa Raraunga KJB7T23W55SB.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga KJB7T23W55SB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-55 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS JAM NUT SKT
Whakatauranga onamata - I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea B Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB7T23W55SBL
KJB7T23W55SBL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT