KJB7T23W55PBL
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T23W55PBL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T23W55PBL
Tau Wae KJB7T23W55PBL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4680 pcs Pepa Raraunga
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-55
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium over Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 55 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -