KJB7T23F53SB
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T23F53SB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T23F53SB
Tau Wae KJB7T23F53SB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5725 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 53
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB7T23F53PN
KJB7T23F53PN
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1341 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB7T23F53PEL
KJB7T23F53PEL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT
I roto i te taonga: 5444 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB7T23F53SBL
KJB7T23F53SBL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT