KJB7T21F41PN
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T21F41PN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: KJB7T21F41PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T21F41PN
Tau Wae KJB7T21F41PN Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4343 pcs Pepa Raraunga KJB7T21F41PN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKJB7T21F41PN
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Waehanga Kaihanga KJB7T21F41PN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-41 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS