KJB7T21F41JN
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T21F41JN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T21F41JN
Tau Wae KJB7T21F41JN Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4408 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -