KJB7T19W32PN
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T19W32PN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 32POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: KJB7T19W32PN.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T19W32PN
Tau Wae KJB7T19W32PN Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 32POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1765 pcs Pepa Raraunga KJB7T19W32PN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IKJB7T19W32PN
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Waehanga Kaihanga KJB7T19W32PN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-32 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 32POS JAM NUT W/PINS