KJB7T19W32AE
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T19W32AE
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT 32POS JAM NUT PIN
Ngā Rauemi: KJB7T19W32AE.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T19W32AE
Tau Wae KJB7T19W32AE Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 32POS JAM NUT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2095 pcs Pepa Raraunga KJB7T19W32AE.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 32 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Waehanga Kaihanga KJB7T19W32AE Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-32
Kōkuhu Rauemi - Kei roto -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 32POS JAM NUT PIN I teie nei - Max / Whakapā Threaded