KJB7T19F32SEL
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T19F32SEL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T19F32SEL
Tau Wae KJB7T19F32SEL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1971 pcs Pepa Raraunga
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 19-32
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga E Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 32 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi Plastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu -
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 20
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB7T19F32SNL
KJB7T19F32SNL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
I roto i te taonga: 2317 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB7T19F35AB
KJB7T19F35AB
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 66POS JAM NUT PIN
I roto i te taonga: 5795 pcs
Tikiake: KJB7T19F35AB.pdf
RFQ
KJB7T19F32SE
KJB7T19F32SE
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP