KJB7T15W18SN
Hua Hua
Tau Wae: KJB7T15W18SN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB7T15W18SN
Tau Wae KJB7T15W18SN Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5903 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -