KJB6T25W61PBL
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T25W61PBL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T25W61PBL
Tau Wae KJB6T25W61PBL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1399 pcs Pepa Raraunga
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-61
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium over Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 61 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Plastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.875" (47.63mm)