KJB6T25F29HN
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T25F29HN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJB6T25F29HN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T25F29HN
Tau Wae KJB6T25F29HN Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4753 pcs Pepa Raraunga KJB6T25F29HN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 29 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Waehanga Kaihanga KJB6T25F29HN Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-29
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahua nui 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP Whakatauranga onamata -