KJB6T23W55PE
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T23W55PE
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T23W55PE
Tau Wae KJB6T23W55PE Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5560 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga E
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 55
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB6T23W55SAL
KJB6T23W55SAL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
I roto i te taonga: 1954 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB6T23W55PDL
KJB6T23W55PDL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
I roto i te taonga: 5412 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB6T23W55PEL
KJB6T23W55PEL