KJB6T23W21AC
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T23W21AC
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG 21POS CABLE PIN
Ngā Rauemi: 1.KJB6T23W21AC.pdf2.KJB6T23W21AC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T23W21AC
Tau Wae KJB6T23W21AC Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 21POS CABLE PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4672 pcs Pepa Raraunga 1.KJB6T23W21AC.pdf2.KJB6T23W21AC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 21 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Ko te Whakatau Whakamatau -
Waehanga Kaihanga KJB6T23W21AC Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-21
Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel Kei roto -
Ngā āhuatanga Coupling Nut Whakaahua nui 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 21POS CABLE PIN I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.750" (44.45mm) Ko te Hononga Nuturu Cadmium over Electroless Nickel