KJB6T23M21PA
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T23M21PA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T23M21PA
Tau Wae KJB6T23M21PA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1238 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 21
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB6T23M21JE
KJB6T23M21JE
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1193 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB6T23M21JA
KJB6T23M21JA
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 1102 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB6T23M21PAL
KJB6T23M21PAL
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 21POS INLINE