KJB6T23J21PAL
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T23J21PAL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 21POS INLINE
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T23J21PAL
Tau Wae KJB6T23J21PAL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 21POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1697 pcs Pepa Raraunga
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-21
Rauemi Hee Thermoplastic Kua oti te Rei Cadmium over Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 21 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Plastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Thermoplastic, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.768" (44.91mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB6T23J21PB
KJB6T23J21PB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: KJB 21C 21#16 PIN PLUG
I roto i te taonga: 1361 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB6T23J21PDL
KJB6T23J21PDL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE
I roto i te taonga: 1305 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB6T23J21PA
KJB6T23J21PA
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP